Commercial.
Bent u op zoek naar een handelsruimte nabij Kortrijk?
Zoek niet langer want dit is een uitgelezen opportuniteit.
Op amper 10 minuten van het centrum van Kortrijk kan u deze handelsruimte terugvinden.
Met zijn ideale verbindingen vinden klanten uw zaak zonder moeite.
Van een lokale bankier tot een toffe pop-up? Alles kan!
In de nabij gelegen straten kunnen de klanten gratis hun wagen parkeren.
Voor de ingang van het gebouw heeft u een bushalte en binnen een straal van 500 meter het station van Bissegem. U hoeft maar 10 minuten te fietsen om het centrum van Kortrijk te bereiken en de autostrade is gelegen op amper 2 minuten rijden.
De ruimte is voorzien van alle comfort dat een cliënteel wenst.
De handelsruimte is voorzien van een wachtruimte, 2 grote bureauruimtes waarvan 1 met ingebouwde kasten.
Verder is er ook nog een keukentje aanwezig en een toilet.
Achteraan de handelsruimte bevindt zich nog een polyvalente ruimte welke voor verschillende zaken kan gebruikt worden, eventueel een 3de bureauruimte.
Tot slot zijn er ook nog 2 opbergruimtes aanwezig.
De wachtruimte geeft rechtstreeks toegang tot de bureelruimtes via beveiligde deuren. Deze worden geopend met een badge.
De ramen tussen deze 2 ruimtes zijn alsook van kogelvrij glas voorzien.
In de handelsruimte is er airco aanwezig.
Tot slot krijgt u bij het huren van deze handelsruimte 2 parkeerplaatsen op een afgesloten parking achter het gebouw.
U kan het gebouw betreden via de parking.
Interesse? Contacteer ons snel op het nummer
+ 2 21 ... (voir)
voor een bezichtiging.
Beschikbaar bij overeenkomst.
€ 1.000 - 1.500