Appartement neuf 2 Chambres.
App met 2 slpkm, garage en kelderberging
Dit prachtige nieuwbouwappartement combineert moderne luxe met een rustige woonervaring, en is perfect voor wie op zoek is naar comfort en stijl.
Bij binnenkomst betreedt u een ruime inkomhal die uitkomt in een smaakvolle leefruimte. Deze open leefruimte, met aansluitende keuken, beschikt over alle keukentoestellen, incl. vaatwas. Geen probleem voor het plaatsen van kasten door de aanwezigheid van vloerverwarming.
De royale slaapkamer biedt een oase van rust, en grenst direct aan een elegante badkamer met inloopdouche, een tweede slaapkamer biedt ruimte voor een eenpersoonsbed en kast. Een grote berging biedt volop opbergruimte, handig voor wasmachine, droogkast, en zoveel meer.
Buiten is het heerlijk genieten op het grote overdekt privéterras, dat direct uitkijkt over een groene tuin.
Tevens is er ook een afgesloten garage en een kelderberging aanwezig bij dit appartement.
Enkele extra pluspunten :
- Appartement volledig geschilderd
- Alle verlichting aanwezig
- Gordijnen worden nog voorzien door de eigenaar
- Energiezuinig, overal vloerverwarming
Kortom, een heerlijk comfortabel appartement waar u direct kunt intrekken en volop kunt genieten van het leven! Instapklaar en volledig afgewerkt vanaf 1 mei 2025
Prijs : 895 € + 70 € syndic/maand
€ 845