Appartement à vendre Antwerpen Lange Kievitstraat 25 / 3

Sauvegardez
184.000
  • Photos
  • Street view
  • Localisation

Appartement - Lange Kievitstraat, 2000 Antwerpen

Publiez sur 26/03/2025

Appartement 1 Chambre à l'étage 3.

Dit appartement met één slaapkamer, ligt in de Lange Kievitstraat 25. Het Centraal Station ligt en het bruisende stadscentrum liggen op korte wandelafstand. Toch meer nood aan groen? Dit vind je in het Stadspark, vlak om de hoek.

Het appartement ligt op de bovenste verdieping van een kleinschalige residentie, met zeer lage algemene kosten. Je komt binnen in de lichtrijke leefruimte, die baadt in het licht. De keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en is voorzien van alle comfort. Ook vind je hier de net nieuw geïnstalleerde verwarmingsketel.

Vanuit de woonkamer heb je direct toegang tot de slaapkamer. Aansluitend hierop ligt badkamer, met ligbad, lavabo, toilet en aansluiting voor wasmachine en droogkast.

Ben je op zoek naar een tof appartement op een zeer centrale locatie?
Bel Dries op 0470/ ... (voir) voor bijkomende info of een bezoek ter plaatse.

Let wel: Dit pand is onderworpen aan de renovatieverplichting van de Vlaamse overheid voor residentiële gebouwen (behoudens bij sloop binnen 5 jaar na de aankoop). Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via  .
 

Structure : Chambre , Cuisine , Salle de bains , Salle de séjour

Suggestions

Biens similaires

Appartement A vendre
Sauvegardez

Antwerpen

€ 195.000

Appartement A vendre
Sauvegardez

Antwerpen

€ 160.000

Appartement A vendre
Sauvegardez

Antwerpen

€ 189.000

Recevez en première les

Recevez en première les à Anvers dans votre boïte mail

End Code