Commercial a vendre à Kapel - Groeningestraat Kortrijk Groeningestraat 1

Sauvegardez
450.000
  • Photos
  • Street view
  • Localisation

Unieke Neobarokke kapel met ondersteunende casco ruimte op een topligging in Kortrijk

Publiez sur 10/03/2025

Commercial.

NIEUWE VOORWAARDEN - Unieke opportuniteit om een handelszaak uit te bouwen in de Neobarokke kapel van de zusters Paulinen van 1889, naar ontwerp van architect Van Hoecke (Gent) met een aangrenzende nieuwbouw casco ondersteunende ruimte.

Indeling: binnenkomen doe je via een houten vleugeldeur naar de inkom waar je rechts een trap hebt naar een mezzanine/orgeltribune. Bij het binnenkomen word je overdonderd door het prachtige altaar. De kapelruimte is voorzien van een indrukwekkende cementtegelvloer. De ramen zijn prachtige glasramen uit 1891 en de wandbeschildering met sjablonen geeft een unieke sfeer. Achteraan de kapel kom je via de sacristie bij een ondersteunende casco ruimte van 114m².

De kapel is een beschermd monument, een vastgesteld bouwkundige erfgoed en behoort ook tot beschermd dorps- en stadszicht. Totaalprijsraming huidige staat inclusief aankoopkosten: 530.000€.

Voor meer info en persoonlijk advies op maat neem contact op met Peter (BIV 510.335) op +95 /5 ... (voir) of via mail op

Suggestions

Biens similaires

Appartement A vendre
Sauvegardez

San Miguel De Salinas

€ 289.000

Appartement A vendre
Sauvegardez

San Miguel De Salinas

€ 239.000

Appartement A vendre
Sauvegardez

San Miguel De Salinas

€ 219.000

Recevez en première les

Recevez en première les à Courtrai dans votre boïte mail

End Code