Commercial.
Deze projectgrond van 1200 m² is toegankelijk vanuit de twee straten nl, Lessenstraat nr.100 en ook vanuit de Gasthuisstraat.
Perceelbreedte in de Lessensestraat bedraagt +- 8 m en in de Gasthuisstraat +- 7,7m.
Perceeldiepte bedraagt in totaliteit meer dan 120 lopende meter.
Dit perceel biedt heel wat mogelijkheden qua inplanting: bv mogelijkheid om woonentiteiten te combineren met ruimte voor bv. vrij beroep, kantoor, vergaderruimte. Er is geen bouwverplichting op dit perceel.
Bijkomende troeven zijn
- Mogelijkheid om zowel in de Lessensestraat als Gasthuisstraat aan te bouwen en toch voldoende parkeerplaats te creëren
- Op wandelafstand (5 min) van trein- en busstation van Geraardsbergen met vlotte verbinding naar o.da. Brussel en Gent
- Op 4 min stappen Stationsplein met aansluitend het handelscentrum
- locatie blijft steeds toegankelijk, dus geen hinder bij festiviteiten in het handelscentrum.
- verschillende scholen, ziekenhuis (ASZ) in een straal van 500 m
- veel parkeerplaats op wandelafstand.
Interesse in een bezoek? Klik dan op deze pagina op de button Maak een afspraak. Of mail .
Bijkomende inlichtingen en extra fotos zijn beschikbaar op aanvraag via mail. Vermelde afmetingen zijn informatief en niet bindend. Dit project valt onder de Vlaamse renovatieverplichting. Contacteer ons voor bijkomende inlichtingen.
€ 300.000 - 350.000
€ 300.000 - 350.000
€ 300.000 - 350.000