Appartement à vendre Zeebrugge Noordhinderstraat 12

Sauvegardez
191.900
  • Photos
  • Street view
  • Localisation

Appartement - Noordhinderstraat, 8380 Zeebrugge

Publiez sur 17/05/2024

Appartement 2 Chambres à l'étage 2.

Dit prachtig appartement is gelegen in residentie Sea-Port III te Zeebrugge en geniet van een uitstekende ligging op wandelafstand van de jachthaven, De Rederskaai, openbaar vervoer en allerlei andere faciliteiten. Het appartement bevat: een inkomhal, apart toilet, een ruime en lichtrijke woonkamer met een volledig geïnstalleerde open keuken die uitkijkt op het zuidgeoriënteerde terras,  volwaardige slaapkamers, een badkamer met dubbele lavabo en ligbad met douchefunctie en een ruime berging met o.a. plaats voor wasmachine en droogkast. Daarnaast is er mogelijkheid tot aankopen van een gesloten garagebox aan de overkant van de straat. (Deze garage valt niet onder erfpacht).
Dit appartement kan gebruikt worden als eigen tweede verblijf of verhuurd worden als opbrengsteneigendom. De verkoop van het appartement valt onder erfpacht, wat het voor een investeerder uiterst interessant maakt. Het jaarlijks canon is fiscaal aftrekbaar in je belastingen. 
Troeven: gunstige/rustige ligging, goed onderhouden en direct instap klaar, lichtrijk, verwarming op gas, vliegenramen, ventilatiesysteem, lift in gebouw, fietsenberging,..
Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse contacteer Michiel op het nummer 0473 ... (voir)

Structure : Chambre à coucher (2) , Cuisine , Débarras , Fietsenberging , Garage , hall d'entrée , Salle de bains , Salle de séjour , Terrasse , Toilettes

Suggestions

Biens similaires

Appartement A vendre
Sauvegardez

Zeebrugge

€ 184.000

Appartement A vendre
Sauvegardez

Zeebrugge

€ 199.500

Appartement A vendre
Sauvegardez

Zeebrugge

€ 185.000

Recevez en première les

Recevez en première les à Zeebrugge dans votre boïte mail

End Code