Pink verkoopt droomhuis aan strand Malibu

lundi 06 juillet 2015 10:00

"Uitzicht op de oceaan, eigenaar van een privéstrand" 

Pink (35) heeft haar droomhuis in de badplaats Malibu (Californië) te koop gezet. Ze wil bijna 14 miljoen dollar, omgerekend zo'n 12,5 miljoen euro, voor het optrekje bemachtigen. Pink kocht het in 2010 voor 10,5 miljoen dollar.

Het huis telt vijf slaapkamers en zes badkamers en ook de keuken met onder meer twee kookeilanden, twee vaatwassers, twee ovens en een open haard, is de droom van iedere chef.

Het 632 m² tellende huis is omgeven door bomen en heeft qua inrichting Aziatische invloeden. De villa biedt niet alleen een uitzicht op de oceaan, maar beschikt ook over een privéstrand. Bovendien is er ook een groot zwembad in de tuin, is er een garage met ruimte voor vijf auto's en ligt er naast de oprit van het huis een vijver met fontein.

(Bron: Hollywoodhuizen.nl)

Les dernières nouvelles sur les biens immobilier dans votre mailbox?

Je prends note des conditions d'utilisations

Lisez plus de nouvelles sur ...