dinsdag 15 september 2015 13:00

"Twee maanden gratis elektriciteit dankzij immoproxio.be"
Minder betalen voor uw elektriciteit? Dan bent u bij immoproxio.be en Luminus aan het juiste adres. Luminus biedt al wie in de maand september koopt of huurt via Immo Proxio twee maanden gratis elektriciteitsverbruik aan op de jaarafrekening van de Luminus-factuur. Luminus is de tweede grootste elektriciteitsproducent en energieleverancier op de Belgische energiemarkt.
Zoek alvast tussen bijna 80.000 eigendommen naar uw droomwoning op www.immoproxio.be zodat u kan genieten van deze aantrekkelijke promotie.
Hebt u niet meteen gevonden wat u zocht? Aarzel dan niet en schrijf u in via "Vind snel de woning die best past bij uw wensen" en wordt als eerste op de hoogte gebracht van het nieuwste aanbod van dé vastgoedmakelaars.
Misschien kan u dan ook wel genieten van dit fijne voordeel.