Appartement met 2 slaapkamers.
Dit appartement in het hart van Blankenberge, gelegen in een karaktervol gebouw uit 1899, biedt een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een renovatieproject. Het appartement biedt een unieke kans om te renoveren en zo een sterk verbeterd EPC-label te behalen, wat het ideaal maakt voor toekomstige verhuur of eigen bewoning.
Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers, een comfortabele woonkamer met veel natuurlijk licht, en een praktische keuken die een halfopen verbinding heeft met de woonkamer. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche, en voorzieningen zoals twee lavabos en een toilet.
Het appartement is praktisch ingericht, wat het ideaal maakt voor een renovatie. Het gebouw is asbestveilig en heeft een gunstige en centrale ligging.
Dit appartement is momenteel verhuurd op vaste basis.
EPC: 509 kWh/m² jaar - F-label . Er geldt een renovatieplicht voor het appartement.
Ontvang als eerste het nieuwe aanbod
Ontvang als eerste het nieuwe aanbod in Blankenberge in je mailbox