Gepubliceerd op 6-10-2022
Nieuwbouw appartement met 3 slaapkamers op verdieping 6.
App. B11.606 op de 6de verdieping in residentie The Meridian heeft een opp. van ca. 168 m². Het app. omvat een inkom met gastentoilet, berging, 2 badkamers, apart toilet, 2 slpk., leefruimte met open keuken en 2 terrassen. Eén terras heeft een opp. van ca. 36 m² met zicht op de binnentuin en het ander kijkt uit op de boulevard (16.5 m²). Het app. is voorzien van vloerverwarming, warmtepomp en handdoekradiator.
Bij elk app. hoort een ondergrondse autostaanplaats en/of garagebox. Deze dient apart bij aangekocht te worden. Verder kun je een kelderberging of oplaadpunt bijkopen.
Vrije keuze bij verschillende leveranciers voor de binnen afwerking (vloertegels, badkamer & keuken, etc.) Meer info? Contacteer onze sales consultants Inge Vancluysen of Marisa Marasco op het nr.
011 4 ... (toon)
Ontvang als eerste het nieuwe aanbod
Ontvang als eerste het nieuwe aanbod in Hasselt in je mailbox