2 nieuwbouw industrielen te koop in Heist-op-den-Berg Industriepark B30

Bewaar
  • Foto's
  • Street view
  • Ligging

Nieuwbouw KMO-units in Heist-op-den-Berg

Gepubliceerd op 26-1-2024

Nieuwbouw project.

Nieuwbouw KMO-units gelegen in Industriepark B30 in Heist-op-den-Berg. Deze units bieden een ideale locatie voor bedrijven die op zoek zijn naar hoogwaardige bedrijfsruimte.

De KMO-units variëren in grootte, beginnend bij 300m². Ze zijn ontworpen om aan de behoeften van verschillende bedrijven te voldoen. Bepaalde units beschikken ook over kantoren, loskades en een mezannine.

Bij deze nieuwbouw KMO-units wordt ook gedacht aan duurzaamheid. Het terrein streeft naar energieneutraliteit door het gebruik van zonnepanelen en warmtepompen. 

Elke unit wordt casco geleverd, waardoor u de vrijheid heeft om de ruimte naar uw eigen wensen in te richten. Daarnaast is er parking voorzien, met één parkeerplaats beschikbaar per 100m² magazijnruimte.

De oplevering van deze nieuwbouw KMO-units is gepland voor eind 2024. 

Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging te regelen. 

Suggesties

Gelijkaardige panden

Project Te koop
Bewaar

Heist-op-den-Berg

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod

Ontvang als eerste het nieuwe aanbod in Heist-op-den-Berg in je mailbox

End Code