Appartement met 2 slaapkamers op verdieping 2.
Dit NIEUW CONCEPT in Knokke - Het Zoute bestaat uit 50 volledige service boutique woningen met diverse gemeenschappelijke ruimtes zoals een comfortabele lobby lounge, een bibliotheek met bar, een wellness en fitness, een verwarmde Engelse binnentuin en terrassen. De ligging is perfect: vlakbij de kust, de Golfbaan en Het Zwin, met diverse boetieks en restaurants in de directe omgeving.
De bouwheer Ghelamco koos voor een authentieke architectuur voor de buitenkant van het gebouw in combinatie met een prachtig modern interieur, steeds met maximaal comfort voor de bewoners in het achterhoofd.
Daarnaast biedt Edition Zoute gepersonaliseerde medische zorg en een brede waaier aan luxe woon diensten zoals poetsen, droogkuis, boodschappen doen, verse bloemen regelen en het bewaren van uw sleutels of leveringen. Heeft u een klusjesman of een taxi nodig? De lobby & conciërge service zal zorgen voor elk verzoek. Zorgeloos wonen mogelijk gemaakt door de partners Meridia en Conciërge Privé.
Bekijk de brochure via deze link : Edition Zoute brochure
Oplevering eind 2021
Contacteer ons voor meer informatie.
Ontvang als eerste het nieuwe aanbod
Ontvang als eerste het nieuwe aanbod in Knokke-Zoute in je mailbox